Biuro / rejon

Biuro Detektywistyczne

Koncesjonowana Agencja Detektywistyczna, świadczy kompleksowo profesjonalny zakres działań zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych na podstawie “Ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych” (Dz.U. z dnia 15 lutego 2002 r.). Gwarantujemy pełną dyskrecje w prowadzonych sprawach. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta możemy określić szczegóły działań i tym samym spełnić oczekiwania zleceniodawców.
Podejmujemy się każdych zleceń jeżeli w perspektywie jest szansa pozytywnego zakończenia. 

Biuro Doradcze

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pragniemy zaproponować usługi doradcze. W przeciwieństwie do naszego biura detektywistycznego jedynie nieliczne świadczą usługi doradcze.
Ze względu na fakt, że nie w każdym przypadku jest potrzebna interwencja Prywatnego Detektywa, służymy radą.
Jest wiele sytuacji w których osoby poszkodowane nie wiedzą jakie mają prawa i możliwości. My naprowadzimy osoby na odpowiedni tor działań. Doradzimy jaki sprzęt wybrać, jak zabezpieczyć mienie.
Wizyta w biurze po uprzednim umówieniu spotkania pod nr tel.:
+48 500 845 577.

Rejon działania

Dzięki współpracy z detektywami z rejonu: Katowic, Gliwic, Dąbrowy Górniczej, Chorzowa, Bielsko-Białej, Żywca, jesteśmy podjąć działania bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia o każdej porze dnia i nocy.
Nasi partnerzy mają siedziby na terenie całej Polski, prowadzenie realizacji np. na terenie Pomorza nie stanowi problemu.
Bogate doświadczenie zdobyliśmy również prowadząc działania poza granicami kraju, w szczególności na terenie Unii Europejskiej.
Zdarzyło się nam też świadczyć usługi na terenie USA.

Dostęp do poprzedniej wersji prywatnydetektyw.eu

© Copyright 2023 - wykonane przez [ zakazana-reklama.pl ]